TÁMOP 6.2.4. pályázat

Humánerőforrás fejlesztés a sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórházban TÁMOP-6.2.4/A-08/1/konv-2009-0001

Projekt leírás:

Jelen pályázat a sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház humánerőforrás fejlesztési projektjének finanszírozását segíti elő, mely a súlyponti kórházban fennálló szakember szükséglet minél teljesebb körű kielégítését célozza. Az Észak-magyarországi régió rendelkezik a legalacsonyabb orvosellátottsági mutatókkal. Bár az egészségügyi szakdolgozók számát illetően nincs ilyen mértékű hiány, de a magas kvalifikált szakdolgozók megtartása igen nehéz. A projekt során felvételre kerülő, a kórházban jelenleg hiányzónak számító szakembergárda alkalmazásától a régió lakosságának jobb színvonalú ellátását, a jelenlegi dolgozók túlterheltségének csökkentését várjuk. Bár a pályázatban képviselt létszámbővítés statisztikailag nem nagy változás az intézeti összlétszám alakulásában, de a megpályázott fejlesztések mindegyike az adott munkaterület személyi feltételeinek minőségi javulását eredményezné. A projekt kiemelt indikátora a hiányszakmákban lévő betöltetlen álláshelyek számának csökkenése.

Kedvezményezett neve és elérhetősége:
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
3980 Sátoraljaújhely Mártírok útja 9.

Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
        ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
        Cím: 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület

A projekt keretében betölteni kívánt munkakörök:
1. Fül-orr-gégész szakorvos 1 fő
2. Intézeti védőnő 1 fő