Pályázat Beszerzési ügyintéző munkakör betöltésére

Gazdálkodási Csoport
Beszerzési ügyintéző
munkakör betöltésére.

A szolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, 3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• Engedélyeztet hivatalos anyagbeszerzéseket, megrendelés készítése
  • Előkészíti a szerződéstervezeteket
  • Elvégzi az éves anyagszükségleti terv előkészítését, melyet előzetesen egyeztet a különböző osztályokkal, részlegekkel.
  • Naprakészen vezeti a megrendelések nyilvántartásait, reagál a visszaigazolásokra és azok változásaira.
  • Figyeli a megrendelések, szállítási szerződések határidőre való teljesülését.
  • Gondoskodik a minimum- maximum készletek kidolgozásáért, és a készletgazdálkodási feladatok megszervezéséről.

Illetmény és juttatások: Eszjtv – megállapodás szerinti

Pályázati feltételek:

• Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Precíz, önálló munkavégzés, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, pontosság,határidő betartása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• Erős szintű MS Office (irodai alkalmazások), leginkább Excel

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló dokumentumok másolata
  • Érintetti hozzájárulási nyilatkozat, ahhoz, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában részt vevők megismerjék, a pályázó személyes adatait a pályázattal kapcsolatban kezeljék.
    ERINTETTI-HOZZAJARULO-NYILATKOZAT letöltés

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.02.06

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt HR Munkaügyi csoport nyújt, a 47 525 321 -es telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Elektronikus úton a HR Munkaügyi Csoport részére az allas@svoek.hu E-mail címen keresztül
  • Személyesen: HR Munkaügyi Csoport, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, 3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázatról Igazgató Asszony dönt, a Bíráló Csoport véleménye alapján.