Maszkviselési szabály

Tisztelt Betegeink, Tisztelt Hozzátartozók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a halmozottan jelentkező felső légúti betegségek számának emelkedése miatt, és a járványok terjedésének megakadályozása érdekében 2023. november 10-től Kórházunkban a maszkhasználat részleges visszavezetése szükséges az alábbiak szerint:

A látogató amennyiben belép a Kórház bármely fekvőbeteg osztályára, mind a maszk használata, mind a kézfertőtlenítés kötelező.

A maszk használatával megóvhatják önmagukat, a kórházban tartózkodó legyengült immunrendszerű betegeket, és az önök ellátását végző egészségügyi dolgozókat egy esetleges fertőzés átadásától.

Az Önök és az egészségügyi dolgozók biztonsága, az Önök minél gördülékenyebb ellátása érdekében – továbbra is – kérjük a higiénés, illetve a betegellátással kapcsolatos szabályok betartását.

A várakozási idők és a zsúfoltságok csökkentése érdekében kérjük, hogy a járóbeteg szakrendelésekre, az előjegyzett fekvőbeteg felvételekre az előre megbeszélt időpontokban jelentkezzenek!

Együttműködésüket köszönve:

Bereiné dr. Jakab Beáta