Gyermek- és Ifjúsági Psychiátria szakrendelés

Tájékoztatás járvány idejére!

Szeretnénk tájékoztatni minden érintettet, hogy a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház

Gyermekpszichiátriai rendelésén minden kedden receptfelírás történik.

Az igényeket telefonon, minden hétfő és pénteki napon , a 06/47 525-385  telefonszámon 08.00-tól 12:00-ig lehet jelezni.

A recept felíráshoz név és TAJ- szám szükséges.

Rendelés Neve Hely Orvos/Rend.idő Telefon Előjegyzés
Gyermek- és ifjuságpszichiátriai szakrendelő Északi pavilon Alagsor dr. Lőrincz Anna
K 10:30-15:30
Sze 10:30-15:30