Gratulálunk!

Az Erzsébet kórház vezetése gratulál mindazon kollégáknak, akik a Magyar Orvosi Kamara által díjazásban részesülétek.

A Magyar Orvosi Kamara B.-A.-Z. Megyei Területi Szervezetének elnöksége 2020. decemberében Életmű- és Lojalitás díjat alapított, továbbá – egyénileg igényelhető tagi szolgáltatásként – pályázati tehetőséget teremtett 2020. évi tevékenységek vonatkozásában, négy témakörben.

A jelölési és pályázati időszakot követően a Magyar Orvosi Kamara B.-A.-Z. Megyei Területi Szervezet Elnöksége 2021. március 8-i ülésén döntött a díjazott orvosok személyéről, illetve elbírálta a beérkezett pályázatokat.

A díjazottakról és a pályázati támogatásban részesülőkről itt olvashat: https://mokborsod.hu/aktualitasok/

Kórházunkban 3 orvoskolléga is díjazásban részesült:

Dr. Kőmíves Sándor (pecsétszám: 31199)

• munkahely: Sátoraljaújhely Erzsébet Kórház Belgyógyászat 1986-tól
  • szakterület: belgyógyászat

Dr. Szigeti László (pecsétszám: 21127)

• munkahely: Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház 1973-tól
  • szakterület: szülészet – nőgyógyászat

Dr. Rácz Ernő (pecsétszám: 36988)

• munkahely: Sátoraljaújhelyi Erzsébet kórház Szülészet-nőgyógyászat 1980-tól
  • szakterület: szülészet-nőgyógyászat