Tájékoztató a kórházi szociális ellátásról!

Az Országos Tisztifőorvos március 17-én kiadott határozata alapján a szociális otthonokban, bentlakásos intézményekben felvételi zárlatot rendelt el.

A kórházi szociális ellátás keretében továbbra is fordulhatnak hozzám a következő esetekben:

betegek hazabocsátásának előkészítése, szükség esetén  házi segítségnyújtás megszervezése, krónikus osztályokon fekvő betegek nyugdíjának felvétele, bevásárlás megszervezése, szociális otthoni elhelyezések kezdeményezése.

Hozzátartozók kizárólag telefonon kereshetnek: 0620/490-89-48.

Személyes ügyintézésre csak halaszthatatlan esetekben, telefonos egyeztetés után tudok lehetőséget biztosítani.

Köszönettel: Dócs Ágnes