TÁJÉKOZTATÁS!

SZERETNÉNK TÁJÉKOZTATNI MINDEN KEDVES BETEGÜNKET, HOGY 2020.03.19-TŐL AZ ALÁBBI SZAKRENDELÉSEKRE, AMBULANCIÁRA, ILLETVE A SŰRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÓ OSZTÁLYRA MUNKAIDŐBEN, ÉS ÜGYELETI IDŐBEN A BETEGBELÉPÉSI PONT AZ ÚJ ÉPÜLET(FOTOCELLÁS) AJTÓN TÖRTÉNIK.

BELGYÓGYÁSZATI AMBULANCIA

ANESZTÉZIAI SZAKRENDELÉS

GASZTROENTEROLÓGIAI SZAKRENDELÉS

KARDIOLÓGIAI SZAKRENDELÉS

SEBÉSZETI SZAKRENDELÉS

LABOR

RÖNTGEN, ILLETVE ULTRAHANG VISZGÁLAT.

FELHÍVJUK A BETEGEINK FIGYELMÉT A SEBÉSZETI SZÁJMASZK HASZNÁLATÁRA BELÉPÉSKOR.

AZ AULÁBAN CSAK A VIZSGÁLATRA ÉRKEZŐ BETEGEK TARTÓZKODHATNAK, A HOZZÁTARTOZÓK

AZ AJTÓN KÍVÜL TARTÓZKODJANAK.

MINDEN VIZSGÁLATRA JELENTKEZŐ BETEGÜNKNÉL MUNKAIDŐBEN 07:30-TÓL 15:30-IG TESTHŐMÉRSEKLET MÉRÉSRE KERÜL SOR, MELYRŐL MINDENKI IGAZOLÁST KAP.

CSAK EZT KÖVETŐEN KERESHETI FEL AZ ÉRINTETT SZAKRENDELÉST.

A KISZŰRT ESETEKET A SÜRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÓ OSZTÁLYRA IRÁNYÍTJUK,TOVÁBBI KIVIZSGÁLÁSRA.