Északi pavilon felújítása

Kedves Betegeink, Kedves Látogatók!

A mindenki által oly régen várt felújítás is megkezdődött 2019 augusztusában.
Több alkalommal a célegyenesben állt le a projekt, de most végre elindult.

A belső felújítások jó részét, mint pl festés, burkolás, vizesblokkok felújítása, néhány ablak cseréje már önerőből korábban megtörtént.
Most a maradék nyílászárócsere, szigetelés és radiátorok cseréje van soron

Mindeközben zajlik az egységes ápolási eszközpark kialakítása keretén belül a beteg ágyak cseréje.

A munkálatok nem kis logisztikát és annál több türelmet igényelnek mind a dolgozóktól, mind pedig a betegektől és hozzátartozóktól.

Megértésüket köszönjük.

A folyamatot figyelemmel kísérhetik, igyekszünk minden munkafolyamatról tájékoztatni Önöket.

2019.09.03-át írunk, már tudunk Önöknek képeket mutatni az ablak és radiátor cserékről is. Lentebb a folyamatosan frissülő galériában találják.