Majdanics Lászlóné

1961-ben született Sátoraljaújhelyben.
1978-ban Általános ápoló és asszisztens, 1979-ben Felnőtt szakápoló képesítést szerzett, majd 1983-ban gép – és gyorsíró iskolát végzett.
1978. 08. 01-től, 39 éve dolgozik Intézményünkben. Kezdetekben a betegágy mellett végezte munkáját, később gasztroenteorológiai szakrendelésre kapott beosztást. Itt az endoscopos asszisztensi tevékenység mellet folyamatos gépíró munkát végez. Emellett a nagy betegforgalmú diabetológiai rendelésen is heti rendszerességgel dolgozik – szintén gépíró munkát végez. Ez utóbbi nagymértékben megkönnyíti a rendelés ellátását, a beteg edukációt.
Mind ezek mellett az aktív belgyógyászati fekvőbeteg ellátásban ágymelletti ápolási feladatokat is ellát.
Közvetlen munkatársaival, munkájára bármikor lehet számítani.
A betegekkel a kapcsolata korrekt.
Megbízhatósága és a fent leírtak alapján méltónak tartjuk elismerésre, kitüntetésre.