Szülészeti osztály – Karácsonyi csoda

“A negatív előítéleteket figyelmen kívül hagyva végül úgy döntöttünk a párommal, hogy az Erzsébet Kórházban szülünk.
Pozitív csalódás volt számomra minden itt töltött nap. Alapos és mindenre kiterjedő tudással rendelkező orvosok és szülésznők vettek körül.
Teljes biztonságban éreztem magam az első pillanattól kezdve.
Rácz főorvos úr rendszeresen ellenőrizte a szülésem folyamatát, támogató magatartása a páromat és engem is nyugalommal töltött el. Az osztályon szintén kellemese meglepetés ért.
Mert a hallottakkal ellentétben tisztaság és segítő személyzet fogadott. Első gyerekes anyukaként minden kérdésemre türelemmel válaszoltak a babámról megfelelően gondoskodtak.
Örülünk, hogy végül is ezt a kórházat választottuk. Köszönünk mindent, s mindenkinek jó egészséget kívánunk munkájának folytatásához.”

Horváthné Repka Rita
(Sárospatak)