Felújítások saját erőből

Intézményünk betegellátó épületeire vontakozó  felújítási programjának utolsó láncszeme az északi épület rendbetétele, melyet a közeljövőben tervezünk. Ennek érdekében számos pályázaton indultunk forrást keresve. Az épület belső felújítását viszont kórházunk szigorú gazdálkodása mellett is igyekszünk megoldani: 2015-től kezdődően egy fél szintet kivéve az összes fekvőbeteg osztályt felújítottuk: vizesblokkok korszerűsítésével, a falak festésével, a belső nyílászárók és beépített szekrények komplett felújításával. Az épület északi frontján 8 kórteremben saját erőből, 2 kórteremben egyéni felajánlásból nyílászárókat cseréltünk. Adományból szintén megújult a sürgősségi váró is. Sok helyen sor került a burkolatok cseréjére, melyeket élvédők felszerelésével igyekszünk megóvni. A felújítások az alábbi képeken láthatók:

Polgár Tamás
műszaki Osztályvezető