Laczkó Jánosné

Nevezett 1973 óta dolgozik kórházunkban, kezdetben a szülészeten takarítónőnként 1977-ben általános ápolói képesítést szerzett, majd 1985-től 1990-ig a Köveshegyi Szociális Otthonban dolgozott, szociális ápolóként.

1990-től 1996-ig kórházunk Belgyógyászati osztályán ápolóként végezte feladatát.

2000-ben diplomás ápolóként végzett a Nyíregyházi Főiskolán, ezt követően az Ápolási Osztályt vezette, majd 2004-től került kinevezésre a kórházunk Krónikus Belgyógyászati Osztályára osztályvezető főnővérének.

Mind életútjából látható a ranglétrát a legalacsonyabbtól a legmagasabbig végig bejárta.

Mindenütt tapasztalatot szerzett, hozzáállása, munkavégzése a ranglétre minden szintjén kiemelkedő volt, emiatt is tudott mindig feljebb, feljebb lépni. Személyes ambíciója és főnökeinek támogatása találkozott és érvényesülésében segítette. Különös empátiával rendelkezik a főleg idős, elesett állapotú, krónikus betegek ellátása iránt.

A betegekkel és hozzátartozóikkal való odaadó foglalkozása példás, munkatársaival mind beosztottként, mind vezetőként jó kapcsolatot alakít ki és tart fenn.

Vezetőként rendszeresen részt vesz a egészségügyi szakközépiskola tanulóinak képzésében, irányításában.

Mindezek mellett kiváló családanyja és nagymama, kevés szabadidejének nagy részét lehetőség szerint unokáinak szenteli.

Kitüntetését javasoljuk.